O Zanzibar z Deo


Pozdrawiam cala Polska (Polacy) .

Nazywam sie Deo (Czarny Polak) i jestem to miejscowy Tanzanski kture naluczylem po Polsku  na budowie. Pracowalym z Polaki w 2010 roku. Wszystko zaczela sie jak moj Karwoski potrzybowal mlotek ale go niezrozumialem wienc kiwal renka zeby  pokazac mi w jaki sposub go sie uzywa. A skoro mlotek sie uzywa w ten sam sposub jak maczeta to poszedlem na okolo I wrucilem z maczeta i mu dalem maczeta zamiast mlotek.

Zabral mi maczeta I wyrzuczil za okno, czerwona  twarz mialy i zdenerwowany poszot sobie na około i wruczil z mlotek I pokazywal mi ze to jest kur…a mlotek. Za bardzo jego nie zrozumial o Co mu chodzilo ale wiedzialem ze on jest zdenerwowane. I pomyslalem ze jak jutro nie bedzie wiedzial Co to jest mlotek bedzie tylko dwa opcja albo on mnie zabije albo strace prace. Wiensc biegalem do sklepu w wioska I kupilem sobie zeszyt I dugopis I zaczelem się uczyc  pisac .

kleszcze, mlotek, lopata, kombinerki zaprawa, Beton, drongi, dawaj dawaj , szypko szypko poprosto Co kolwiek Co wiedzialym odrazu pytalem I za 4 misionce juz nie byla problem z Komunikacja. Dostalem Polski film Dzien Swira I oglodalem 40 razy i dopiero zrozumialem I ciongle robilem pauza pisalem te slowa po naszemo I drugiego dnia pytalem  chlopakow I oni pomagali mi tlumaczyc I na wieczor ten sam film od początku. I w ten sposub sie naluczylem Po Polsku . Teraz bardzo dobrze mowie po Polsku . I teraz jestem bardzo dobry Polski przywodnik I oprowadza wszelkie wycieczki tu na Zanzibarze I w Tanzanii.

Zapraszam Was tu na Zanzibar I na Safari w Tanzanii  zeby klient mialy niezapomniane kwila z Czarny Polak (ja) albo (Deo).
Ja osobiscie juz pracowalem  w kopalni Tanzanita to jest kamienia kture jest znalezione tylko w Tanzanii jest bardzo drogi prawie jak Diament. I moj  Mama mi kazala zeby przystac tam pracowac w kopalnie, Bo to nie jest bespieczna praca .

I rzucilem kopalnie I poszedlem pracowac jako tragasz w Gura Kilimanjaro Jako tragasz 7 razy bylem do gure  I spawrotem , Ale znowu moja Mama sie dowiedziala ze w gura kilimanjaro jest bardzo zimno jak wy Europa I powiedziala ze najwarzniejsza jest zdrowia a nie piniadze, I musialem rzucic ten praca I poszedlem do Dar es salaam. Do moj wujek I tam pracowalem na budowie. .
I wtedy poznalem kolega kture opowiadaly mi o Zanzibarze. Ze  mozna  chandlowac z touristami  wtedy przyplynolem  na Zanzibarze . I 2010 roku spotkalem Pana Artura. Nigdy go nie zapomne i dzieki jego dzisiaj jestem tu I pisam po Polsku I mowie po Polsku. .

Serdecznie was Pozdrowiam I bardzo lubie z polakami pracowac . Naprawda nie bedziecie rzalowac.

Zanzibar z Deo jest lokalnym organizatorem wycieczek z siedzibą w Zanzibarze, w Stone Town. Poza organizowaniem rezerwacji hotelowych, Społka prowadzi usługi wycieczkowe w Zanzibarze i Tanzanii. Przyjedź i poznaj gościnność i życzliwość ludzi w Zanzibarze.  

Zanzibar z Deo, poza wakacjami organizowanymi przez z wyprzedzeniem, ownież specjalizuje się w podrożach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Opisy podroży to elementy wycieczki, ktore można ze sobą łączyć w niezliczonych kombinacjach. Niezależnie od tego, jakie jest twoje zapytanie, nasz ekspert starannie je zanalizuje i zapewni ci bezcenną i doradczą ofertę. Możemy spełnić wymagania grup bądź osob indywidualnych, ktore pragną zboczyć z utartego szlaku lub po prostu zrelaksować się i dać się rozpieszczać w pięciogwiazdkowym kurorcie. JAKA JEST NASZA JAKOŚĆ? W Zanzibar z Deo w pełni zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces zależy od satysfakcji klienta, więc rozwijamy nasz biznes na swoj własny sposob ze szczerym zaangażowaniem w ogolną jakość. Oznacza to, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przekraczać oczekiwania klientow pod względem jakości i wartości. Ponadto codzienne analizujemy informacje zwrotne i oceny klientow z hoteli, aby upewnić się, że oferujemy najwyższą jakość oraz najbardziej konkurencyjny produkt. Przy każdej sposobności staramy się zapewnić odpowiednią jakość w stosunku do ceny, wierząc, że klientom lepiej się opłaci niezawodna i spojna usługa niż tańszy i ubogi produkt.

Nasze Usługi:-

Wycieczki i Wypady  
Zakwaterowanie          
Parki Narodowe    
Wspinaczki G
orskie Safari                     
Transport Lokalny           
Wynajem Samochodu                        
Przeloty i Promy itp.