Hotelu w stone town


Tembo House Hotel

Oferujemy unikalne doświadczenia Tembo House Hotel znajduje się w samym sercu Stone Town w Zanzibarze, na malowniczym nadbrzeżu. Jest to wspaniały budynek, ktory funkcjonował w zrożnicowany sposob w ciągu ostatnich lat.

Udogodnienia Z przodu hotelu znajduje się długa plaża, ktora może posłużyć wielu odwiedzającym do pływania lub opalania. Czysta odświeżająca woda w basenie przyniesie ochłodę po długim słonecznym dniu. Inne usługi to m. in. pranie, kafejka internetowa z dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz Restauracja Bahari, oferująca znakomitą kuchnię lokalną oraz międzynarodową. Dzięki najwyższej klasy lokalizacji, obsłudze i udogodnieniom, Tembo House Hotel zapewni wszystko, czego trzeba, aby mogli Państwo spędzić w Zanzibarze niezapomniane wakacje.


 


Dhow Palace Hotel

Dhow Palace jest wspaniałym niewielkim typowym pensjonatem w Stone Town, wkomponowanym w wąskie uliczki starego miasta w Zanzibarze. Obecnie istnieje kilka podobnych małych hoteli w Stone Towne, ale uważamy, że jest to hotel w przystępnej cenie, jeśli chcą Państwo mieszkać w pobliży ulic.

28 pokojow. Podajemy tylko śniadania. Lokalizacja w centrum. Atrakcyjna cena

Położony w obszarze Shanghani w Stone Town w Zanzibarze, ten dość mały hotel jest ukryty wśrod wąskim uliczek dzielnicy. Znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska i idealnie nadaje się na jeden lub dwa noclegi.  Pokoje hotelowe są urządzone w typowym stylu zanzibarskim z dużymi zanzibarskimi łożkami i wystrojem w stylu arabskim/suahili. Hotel oferuje raczej czystość i komfort niż luksus, ale w końcu dostają Państwo to, za co płacą!


 

Zanzibar Serena Inn

Idylliczny hotel Zanzibar Serena Inn położony na nabrzeżu starożytnego Stone Town, obmyty przez morskie wody kanał zanzibarskiego, przesiąknięty zapachem goździkow i otoczony przez egzotyczną kombinację pałacow sułtańskich, portugalskiego fortu, starożytnych portow dhow, ponurych targowisk niewolnikow i barwnych bazarow.

Zanzibar Serena Inn jest rajem spokoju i obfitości w gwarnym Zanzibarze. Wiernie odrestaurowana i obficie upiększona zdumiewającą kolekcją zabytkowych zegarow, kryształowych żyrandoli, zdobionych zasłon, rzeźbionych schodow, perskich dywanow i drzwi obitych mosiądzem, koncepcja wystroju wnętrz jest połączeniem autentyczności i obfitości, odzwierciedlającym samą istotę Zanzibaru.

Udogodnienia: Pokoje są samodzielne, z klimatyzacją, mini-lodowką, telefonem i telewizorem

 

 

Golden Tulip Hotel Zanzibar

Jako idealne miejsce do odkrywania Stone Town, znajduje się o godzinę jazdy od ktorejkolwiek z plaż i atrakcji Zanzibaru. Ten nowy hotel oferuje rownież wszystkie udogodnienia, ktore zapewniają idealne warunki udanego pobytu w stolicy Zanzibaru przed lub po safari.

Zanzibar Grand Palace Hotel jest repliką zabytkowego budynku zlokalizowanego w centrum Stone Town obok portu promowego, na placu z dala od głownej ulicy.

Wszystkie zalety tego pięknego miasta, znajdującego się na liście UNESCO, takie jak dom cudow, ogrody Forodhani, stary fort (i wiele więcej) znajdują się w okolicy, wraz z licznymi sklepami, restauracjami i ośrodkami życia nocnego.

Wszystkie pokoje w Zanzibar Grand Palace Hotel są klimatyzowane i zawierają lodowkę, mini-bar i suszarkę do włosow. W każdym pokoju dostępna jest butelkowana woda, strefa wypoczynku i telewizor z płaskim ekranem. W pokojach dostępne jest także łącze internetowe.